شنبه 21 مهر 1386

درد دلی با تو

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

برگزاری همایش تئاتر عاشورایی در تبریز

آن كه گفت آری آن كه گفت نه!!!!!

همه ی یاران تئاتری ام كه چون من بخش فراخوان سایت ایران تئاتر را مدام بازبینی می كند بی شك مطلع هستند كه چهارمین همایش تئاتر عاشورایی به میزبانی تبریز اول تا پنجم بهمن ماه در این شهر برگزار خواهد گردید. و نیز لابد مطلعید كه قبلا این همایش قرار بود در استان گلستان به پا شود اما اهتمام و تلاش مضاعف مدیر كل قهرمان، فداكار وجان بر كف اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی وزیر محترم و فاخر فرهنگ را بر آن داشت تا حسین پارسایی را مجبور به تغییر محل برگزاری از گرگان به تبریز نماید.

البته میزبانی تبریز برای جشنواره ها و همایش های تئاتری چیز تازه ای نیست چرا كه برگزاری جشنواره ی سراسری تئاتر هفده شهریور، جشنواره های منطقه ای، جشنواره ی سراسری وحدت، بسیج و جشنواره هایی از این دست برو بچه های تبریز را آن قدر آبدیده كرده است تا از خدمت گزاری همكاران خود نگران نبوده.............


ادامه مطلب ..

شنبه 21 مهر 1386

تبریک

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

عید سعید فطر مبارک باد

حلول ماه شوال و عید سعید فطر بر دوستان و همکاران محترم مبارک باد. امید که هدف از هر عمل و عبادتی برای ما نزدیکی هر چه بیشتر به منبع لایزال خلقت بوده از ظاهرسازی و ریاکاری بپرهیزیم که هر عبادتی رابطه ای است خصوصی و خالصانه میان عابد و معبود و نه چون نماز میان روز تعدادی از کارمندان محترم ارشاد که گویا نمازشان به اقتدای ریا و تزویر اقامه می شود. خداوندا همه ی مارا ببخش و بیامرز.


پنجشنبه 12 مهر 1386

دعوت به همكاری

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

دعوت به همكاری از بازیگران و علاقمندان به بازیگری

واحد تامین نیروی انسانی گروه كتل برای تامین نفرات لازم جهت یك پروژه ی نمایشی جدید از عموم علاقمندان به هنر بازیگری در تمامی گروه های سنی ( آقایان و خانم ها) دعوت به همكاری می نماید. پروژه ی یاد شده از اوایل دی ماه سال جاری به مدت تقریبی دو ماه در تبریز و چند شهر دیگر به اجرا در خواهد آمد و قریب به ۶۰ نفر در تولید آن مشاركت خواهند داشت.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام یا دریافت اطلاعات بیشتر و نیز فراهم شدن امكان تماس در بخش نظر سنجی این خبر اعلام آمادگی نمایند. مهلت ثبت نام و پذیرش تا آخر مهرماه بوده و غیر قابل تمدید می باشد.


چهارشنبه 11 مهر 1386

اجرای نمایش آن سوی پل نمایش

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

اجرای نمایش آن سوی پل نمایش

آن سوی پل جدید ترین تولید گروه نمایشی كتل از تاریخ بیست و سوم لغایت بیست و ششم مهر ماه سال جاری در تالار مجتمع فرهنگی مرند به اجرا در خواهد آمد.
در این نمایش وحید منافی،تارا میرك، جواد قامتی وسیامک افسایی به ایفای نقش می پردازند. متن نمایش نوشته ی نادر ساعی ور بوده و یعقوب صدیق جمالی آن را كارگردانی كرده است.
ساعت اجرای نمایش ۳۰/۱۸خواهد بود. همچنین بنا به اعلام ستاد خبری امور هنری اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان این نمایش در همایش تئاتر استان كه از ۲۵لغایت ۳۰ مهرماه برگزار خواهد گردید حضور خواهد داشت.


پنجشنبه 5 مهر 1386

ایستگاه اول

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

  دونمایش در ایستگاه اول جشنواره ی رضوی   

       بنا به اعلام ایران تئاتر دو نمایش "پاییز75" نوشته ی مشترك نادر ساعی ور و یعقوب صدیق جمالی و "زندگی شاید...!" نوشته ی نصر الله قادری توسط هیئت بازخوانی پنجمین جشنواره  ی سراسری تئاتر رضوی مورد پذیرش قرار گرفته و توسط نیر غایب زاده و یعقوب صدیق جمالی كارگردانی خواهند شد. در این نمایش ها بازیگرانی چون: وحید منافی،تارا میرك،جواد قامتی، آرش غلام آزاد،بهار كریم زاده وحامد منافی ایفای نقش می نمایند. شایان ذكر است گروه نمایش كتل تبریز در ادوار پیشین این جشنواره با نمایش های"چشمهایش"، "یاقوت" و "دست های او" حضوری موفق داشته است. این جشنواره اواخر آبان ماه سال جاری در تهران و بجنورد برگزار خواهد گردید.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic