شنبه 31 شهریور 1386

تسلیت

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

جناب آقای پارسایی

ضایعه تاسف بار در گذشت والده گرانقدرتان را به حضرتعالی و خانواده محترم معزا تسلیت عرض می نماییم و از درگاه حضرت حق برای آن مرحومه غفران الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت مینماییم.

                                                  گروه نمایش کتل تبریز


شنبه 24 شهریور 1386

جشنواره دوازدهم هم به پایان رسید.

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

سلام شب شما به خیر دوستان. دوازدهمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس در حالی به پایان رسید كه اكثر برو بچه های تئاتری كشور در سنندج حضور داشتند.امسال چهل نمایش در بخش اجراهای صحنه ای حضور داشتند كه غالب آنها توسط نام آشنایان تئاتر، به ویژه تئاتر مقاومت تولید گردیده بودند اما وجود شبهه هایی حتی قبل از آغاز جشنواره و نیز بعد از اعلام نتایج سبب گردید تا تئاتر دفاع مقدس را نیز چون برخی جشنواره های مشابه محل تسویه حسابهای میان آقایان و نسوان محترم بیابیم.  به راستی كجای دنیا سراغ دارید كه در یك جشنواره ی رقابتی شخصی با دو نمایش حضور داشته و در حقیقت با خودش مسابقه دهد، اما یادمان باشد كه خانوم زری اماد در رخدادهای تئاتری كشور یك استثنا هستند و آنقدر متفاوت كه پوشش فاخر ایشان در شب اختتام و در حضور سردار باقرزاده این كمترین را چنان متعجب نمود كه بارها با خود اندیشیدم كه این بزرگوار آیا بانوی سپید پوش شبهای پیشین هتل شادی نیست كه امشب اینچنین توفیق یافته و در معیت آن بانوی سخت گیر اجرایی نزول اجلال نموده اند؟ و هزاران شكر خدای را كه وجدان بیدارم ندا در داد كه یا یعقوب تو نیز گر میتوانی در این بازار دلدادگی دلی به دست آر. خداوند محمد جمالپور را حفظ كند.


یکشنبه 11 شهریور 1386

شروعی دوباره با گروه کتل

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

سلام دوستان ، از امشب سعی میكنم هر شب یه یادداشت جدید داشته باشم. دلیل این موضوع هم احساس نیازی است كه در این مقطع خاص سراغم اومده. شاید كسی باور نكنه ولی سالها تلاش در حوزه تئاتر كشور اینقدر پوست كلفتم كرده كه با هراتفاق ناخوشایندی میدون را خالی نكنم ولی انگار منم دارم پیر میشم.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic