سه شنبه 20 آذر 1386

یک روز آفتابی

   نوشته شده توسط: یعقوب صدیق جمالی    نوع مطلب :یادداشتهای روزانه ،

(( خانمچه و مهتابی)) در یک قدمی جشنواره ی فجر

بالاخره با برگزاری جشنواره ی تئاتر منطقه ی ۲ کشور نمایش خانمچه و مهتابی نوشته ی اکبر رادی و به کارگردانی سیامک افسایی به همراه دو نمایش دیگر جواز حضور در بیست و ششمین جشنواره ی بین المللی فجر را دریافت کرد.

اگر چه تئاتر واصولا هنر و فرهنگ تبریز این روز ها بدترین دوران خود را در طول بیست سال گذشته می گذراند اما هر کور سوی امیدی نیز در این میان بسیار خوشایند و دلچسب برای اصحاب تئاتر این خطه بوده و نقشی هر چند مبهم از فردا را رقم می زند.

در این میان سیامک و گروه همکارش علیرغم تمامی تهمت ها و کم لطفی ها و دروغ های نسبت داده شده، کاری کارستان را به پایان برده و برای چندمین بار اثبات کردند که برای دیده شدن لازم نیست پای بر گرده ی دیگری نهیم بلکه باید به مدد دانایی و شرافت و خلاقیت به این مهم دست یازیم و نه کاوش در سوراخ سمبه های پنهان زندگی افراد که موش خرما این وظیفه را بسیار بهتر از هر موجود چاق و چله ی دیگری انجام می دهد!!!

در همین جا ضمن تبریک مجدد به یاوران خستگی ناپذیرم در گروه های تئاتری کتل و ویرگول خوشبختی و سلامت روز افزون آنان را از درگاه حضرت حق خواهانم و برای کج اندیشان و ورشکستگان!! طلب آمرزش دارم.

یا علی مدد


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic